Pagalba
1800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Premjeras bandys sutaikyti S.Skvernelį ir L.Graužinienę
2015-11-20

A.Butkevičius portalui lrytas.lt sakė, kad tuo metu, kai S.Skvernelis pareiškė apie norą atsistatydinti, jis buvo pakeliui į Vilnių.

Premjeras pabrėžė, kad bandys S.Skvernelį perkalbėti ir jeigu jis atsistatydintų, tai būtų labai didelė netektis.

„Turiu pasikalbėti su ministru, dėl kokių priežasčių (atsistatydina. Reikia suprasti, kad tokioje įtampoje nereikia daryti emociniu pagrindu pagrįstų pareiškimų. Tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės.

Visi puikiai suprantame, kokia atsakomybė krenta ant Vidaus reikalų ministro pečių, kai mieste pabėga įtariamasis su automatu, kuriame yra 30 šovinių“, – kalbėjo A.Butkevičius.

Ministras pirmininkas sakė, kad ketvirtadienio vakarą S.Skvernelis nuolat jį informavo apie padėtį.

„Jeigu kažko neinformavo, tai reikia suprasti, kad gal ne dėl blogos valios. Juk reikia valdyti procesus, būti įtampoje. Nereikia karštai reaguoti ir reikia suprasti ir jį“, – sakė A.Butkevičius.

Jis pabrėžė, kad jis iki šios dienos yra patenkintas S.Skvernelio, kaip vidaus reikalų ministro, darbu.

„Šitas ministras daro didžiules reformas, kai jas nėra taip lengva daryti, kai per krizę darbuotojų atlyginimai buvo sumažinti. Negalime priiminėti staigių sprendimų. Aš jį palaikau ir jeigu įvyko kažkokia emocinė diskusija, tai nurimus emocijoms, galima kartu susėsti už stalo ir jeigu reikia vienas kito atsiprašyti ir susitaikyti“, – kalbėjo A.Butkevičius.

Premjeras pabrėžė, kad reikėtų būti vieni kitiems atlaidesniems, o jeigu buvo įžeidimų, reikėtų tai pripažinti.

„Jeigu jau kažką įžeidėm, tai reikia imti ir atsiprašyti“, – sakė A.Butkevičius.

Originalų tekstą rasite čia: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/premjeras-bandys-sutaikyti-s-skverneli-ir-l-grauziniene.htm