Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Premjeras: „Programa 1000” iki 2020 m. tikrai bus įgyvendinta
2018-01-11

Šiandien, sausio 11 d., Žinių radijo laidoje kalbėjęs Premjeras Saulius Skvernelis sakė, kad ilgalaikiai įsipareigojimai didinti statutinių pareigūnų atlyginimus bus įgyvendinti, kaip tai ir buvo numatyta.

 

Laidos įrašą žiūrėkite čia. 

 

„Tokia Premjero vieša pozicija labai svarbi visiems pareigūnams, tačiau vien to nepakanka. Būtinas konkretus planas ir žingsniai, kaip įgyvendinti „Programą 1000”. Siekiant atlyginimų didinimo būtini įrankiai – įstatymų pakeitimai ir pakankamas finansavimas. Vidaus tarnybos statuto pakeitimus galima buvo priimti dar rudens sesijoje, procesai stringa. Jau šį pavasarį prasidės 2019 m. valstybės biudžeto planavimas. Atlyginimų didinimo programa turės būti paremta tikslinėmis lėšomis ne tik pradedantiesiems, bet ir kitų grandžių pasieniečiams, ugniagesiams ar kitiems pareigūnams. Taigi laukiame konkrečių darbų“, - teigia NPPPS pirmininkas V. Banel.

 

Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos pirmininkas Saulius Džiautas teigia, kad ugniagesiai – vieni skurdžiausių sistemoje, todėl atlyginimų didinimas yra kone vienintelis kelias išlaikyti darbuotojus tarnyboje ir suteikti jiems galimybę dirbti pagrindinį mylimą darbą, neieškant papildomų pajamų šaltinių.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?