Pagalba
3550
narių
6
organizacijos
Pagalba
Profesinių sąjungų atstovų susitikimas su pasieniečiais Pagėgiuose
2020-02-27

Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų pasienio užkardoje vyko Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos (LPPPS) atstovės Jolitos Kuncaitienės susitikimas su kelių užkardų į mokymus atvykusiais pareigūnais.

 

Susitikimo metu buvo aptartos pagrindinės nacionalinės ir šakos kolektyvinių sutarčių nuostatos, aktualiausios problemos, pareigūnų vertinimai, teismų praktika, profesinės sąjungos nariams taikomos lengvatos ir kt. 

 

J. Kuncaitienė pareigūnams pasakojo apie profesinės sąjungos reikšmę ir veiklumą, ragino kiekvienoje užkardoje išsirinkti atstovą, kuris būtų tarpininkas tarp to, kam reikalinga pagalba ir to, kas ją suteikia.

 

Atstovė pareigūnams bei jų vadovams akcentavo, kad šiuolaikinė profesinė sąjunga yra socialinis partneris ir paprastai jos tikslai sutampa su darbdavio. Pagrindinis profesinės sąjungos tikslas yra profesionalių bei sąžiningų pareigūnų gerbūvis, o ne „prasižengėlių dengimas“.

 

Po susitikimo profesinės sąjungos narių gretos pasipildė naujais nariais. 

 

Pastebėjus pareigūnų susidomėjimą, profesinės sąjungos atstovai žada apsilankyti ir kituose VSAT padaliniuose.

 

Šiuo metu LPPPS vienija 330 Valstybės sienos apsaugos, Viešojo saugumo tarnybų bei muitinės pareigūnus. Daugiau informacijos apie stojimą į organizaciją galite rasti puslapyje https://pareigunai.lt/tapk-nariu 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?