Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Profesinių sąjungų lyderių ir pareigūnų susitikimas Lazdijuose
2020-02-14

Vakar Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos (LPPPS) ir Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) lyderiai Lazdijuose susitiko su muitinės, taip pat kai kurių statutinių įstaigų pareigūnais. 

 

Susitikimo metu pareigūnams buvo pristatyta LPPPS ir NPPSS veikla, jie buvo supažindinti su nacionalinio saugumo veiklos prioritetais, antikorupcinės veiklos rezultatais. Taip pat buvo aptartos svarbiausios šalies teisėtvarkos aktualijos. 

 

Susitikime su pareigūnais dalyvavo LPPPS pirmininkas Jevgenijus Amelinas, NPPSS vadovas Vladimir Banel, taip pat Seimo narys Vytautas Bakas.

 

NPPSS pirmininkas V. Banel susirinkusiems pasakojo apie NPPSS veiklą ir aktyvų dalyvavimą teisėkūros procesuose, kovą už statutinių įstaigų finansavimo didinimą, kasdienę profesinių sąjungų pagalbą pareigūnams, lyderių ugdymą ir jų aktyvų dalyvavimą tarptautiniame NPPSS bendradarbiavime, pareigūnų ir jų šeimų nariams skirtus laisvalaikio projektus.

 

Seimo narys V. Bakas savo pasisakyme daugiausiai dėmesio valstybės antikorupcinei politikai, jos įgyvendinimo praktikai ir rezultatams. Taip pat buvo kalbėta apie šalies nacionalinį saugumą ir svarbiausias grėsmes jam. 

 

LPPPS pirmininkas Jevgenijus Amelinas apžvelgė į profesinės sąjungos kasdienę veiklą, organizacijos pagalbą jos nariams, pateikė informaciją apie konkrečius tokios pagalbos atvejus.

 

Atminimo dovaną trisdešimtmečio proga J. Amelinas įteikė vienam aktyviausių LPPPS narių, muitininkui Eitvydui Mizerui. 

 

Be Muitinės ir VSAT pareigūnų susitikime taip pat dalyvavo ugniagesių gelbėtojų ir pataisos įstaigų atstovai. 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?