Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Profsąjunga aprūpins ugniagesius geriamu mineraliniu vandeniu
2018-07-31

Lietuvą alinant karščiams ir žinant skurdų šių metų Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento biudžetą, Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos (UGPS) valdyba nutarė nuo rugpjūčio 1 dienos aprūpinti geriamu mineraliniu vandeniu tuos padalinius, kur yra nors vienas UGPS atstovas.

 

Pastarasis komandos ar Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovas bus atsakingas už vandens įsigijimą ir užtikrinimą, kad gaisriniame automobilyje nuolatos būtų bent po 2 litrus vandens vienam pareigūnui. Vanduo naudojamas tik incidentuose ir papildomas po jų. Mėnesio pabaigoje UGPS kompensuos atstovui patirtas išlaidas pagal pateiktus čekius.

 

UGPS atkreipia dėmesį, kad pasitaiko atvejų, kai vadovai nepakankamai pasirūpina pareigūnais incidentuose, kurie užsitęsia virš 4 val. (kaip numato PAGD direktoriaus įsakymas) t.y. nepasirūpina maistu ir vandeniu. UGPS pataria incidentų likvidavimo vadovams, numatantiems, kad incidentas užsitęs, radijo eteriu užklausti Bendrojo pagalbos centro, ar bus pasirūpinta maitinimu, ar palikti incidento vietą ir po 4 val. vykti pavalgyti į padalinį. Tokiu būdu galima užfiksuoti PAGD direktoriaus įsakymo vykdymą/nevykdymą, gauti leidimą palikti incidentą.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?