Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Profsąjungos ieškos būdų, kaip įgyvendinti „Programą 1000“ su motyvacine sistema
2017-06-22

Birželio 27 d. Kaune Lietuvos policijos profesinė sąjunga (LPPS) kartu su partneriais organizuoja konferenciją, kurios metu bus diskutuojama apie „Programos 1000“ policijos sistemoje įgyvendinimą kartu kuriant motyvacinę sistemą. Be to, bus aptartas planuojamas policijos biudžetas ir prioritetinės veiklos, LPPS prioritetinės veiklos kryptys ir pagrindiniai darbai.

 

Konferencijos „Kaip įgyvendinti planą 1000 policijoje, sukuriant motyvacinę sistemą. Galimybės ir iššūkiai“ partneriai: Policijos departamentas ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija. 

 

LPPS atstovai teigia pastaraisiais metais gaunantys itin daug nusiskundimų dėl „Programos 1000” įgyvendinimo. Profesinės sąjungos atstovų nuomone, sulyginus neseniai pradėjusių dirbti pareigūnų ir didesnį tarnybos stažą bei laipsnį turinčiųjų darbo užmokestį, buvo sukurta policijos darbuotojus demotyvuojanti sistema. Be to, neužtikrintas objektyvus atlygio augimas metinių vertinimų metu, pažeisti darbuotojų teisėti lūkesčiai gauti didesnį užmokestį už stažą ir laipsnį.

 

Konferencijos metu bus siekiama rasti bendrus sprendimus, sutarti dėl priemonių ir jų įgyvendinimo, vykdant „Programą 1000”.

 

Kviečiame aktyvius ir kritiškai mąstančius policijos pareigūnus, turinčius idėjų, susijusių su „Programos 1000“ įgyvendinimu, dalintis mintimis. Gautus pasiūlymus konferencijos metu įtrauksime į bendrą idėjų banką, o Jūsų siūlymas galbūt taps geriausiu. Pasiūlymus siųskite el. paštu info@pareigunai.lt.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?