Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Profsąjungos pagalba panaikinta dar viena tarnybinė nuobauda
2017-09-27

Kauno apskr. vyriausiojo policijos komisariato Tarnybinių ginčų komisija patenkino Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos (LRITĮPS) atstovauto Kaišiadorių raj. policijos komisariato pareigūno prašymą panaikinti tarnybinę nuobaudą.

 

Dar šių metų pavasarį pareigūnas dirbo ekipaže kartu su kitais dviem patruliais. Tarnybos metu pareigūnas naudojosi greičio matuokliu, kuriuo užfiksavo ne vieną greičio viršijimo atvejį, tačiau keturių tokių pažeidimų pareiškėjas užfiksuoti ir tinkamai įforminti nesuspėjo ir šių pažeidimų neįtraukė į Administracinių nusižengimų registrą.

 

Anot pareigūno, jis nebuvo supažindintas su greičio matuoklių naudojimosi instrukcijomis ir dėl tam tikrų techninių niuansų nebuvo įsitikinęs, ar matuoklis tikrai užfiksavo greičio viršijimo atvejus. Dėl šios priežasties jis tinkamai neužfiksavo pažeidimų ir apie juos neinformavo kartu dirbusių kolegų.

 

Tarnybinių ginčų komisijai pateiktame prašyme pareigūnas teigė, kad visas reikšmingas aplinkybes buvo nurodęs tarnybinio patikrinimo metu, tačiau, vertindamas situaciją ir skirdamas tarnybinę nuobaudą, Kauno AVPK į šiuos aspektus neatsižvelgė.

 

Įvertinusi visas aplinkybes, komisija pasiūlė Kauno AVPK viršininkui panaikinti pareigūnui paskirtą nuobaudą. Kauno AVPK viršininkas šį siūlymą įgyvendino ir pripažino, jog įsakymas, kuriuo pareigūnui paskirta tarnybinė nuobauda, nebeturi galios.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?