Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Sienos apsaugos pareigūnų profesinės sąjunga planavo metų veiklą
2020-03-04

Praėjusį šeštadienį Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos (LPPPS) atstovai trečius metus iš eilės susirinko į organizacijos 2020 m. veiklos strateginio planavimo sesiją. 

 

Renginio metu LPPPS pirmininkas Jevgenijus Amelinas pristatė profesinės sąjungos praėjusių metų veiklos ataskaitą. Anot jo, 2019 m. organizacija turėjo nemažai išorinių ir vidinių iššūkių, su kuriais pavyko susitvarkyti. 

 

„Turėjome sudėtingus ir įtemptus įvairiomis prasmėmis metus. Visgi galiu drąsiai pasakyti, kad mes sparčiai judame į priekį. Kasmet sau išsikeliame vis naujus tikslus, išimtimi nėra ir jau prasidėję metai. Dėsime visas pastangas, kad išliktumėme stipriausia sienos apsaugos tarnybos ir kitų institucijų pareigūnus vienijančia organizacija ir dar efektyviau atstovautume savo narių interesams”, - sako J. Amelinas. 

 

Sesijos metu vyko diskusijos dėl 2020 m. veiklos prioritetų. Buvo nuspręsta, kad pagrindinėmis veiklos kryptimis šiaip metais bus:

 

1. LPPPS narystės didinimas ir įvaizdžio stiprinimas. 

2. LPPPS narių geresnių socialinių garantijų, darbo sąlygų, kitų privilegijų siekimas.

3. LPPPS narių motyvavimas.

 

Kiekviena suplanuota LPPPS veikla buvo priskirta konkrečiam kuratoriui.

 

Susitikimo pabaigoje už nuopelnus Lietuvos pasienio pareigūnų profesinei sąjungai medaliais buvo apdovanoti LPPPS kontrolės komisijos nariai Gintaras Baleiša ir Inga Urbonienė. Kitiems renginio dalyviams buvo įteiktos LPPPS atminimo dovanėlės.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?