Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Socialinio dialogo stiprinimui – komunikacijos įgūdžių mokymai
2020-12-16

Gruodžio 15-16 d. projekto „Geresnis socialinis dialogas – geresnės darbo sąlygos“ dalyviai turėjo galimybę dalyvauti komunikacijos mokymuose, kuriuos vedė Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedros profesorė Audronė Nugaraitė. Dėl koronaviruso pandemijos mokymai buvo surengti „Zoom“ platformoje. 

 

Visą dieną trukusių mokymų metu prof. A. Nugaraitė projekto dalyvius supažindino su pagrindiniais vidinės organizacijos komunikacijos principais ir taisyklėmis, dialogo su išore nauda ir galimu rezultatu. Mokymuose nemažai dėmesio buvo skirta žiniasklaidos veikimo principų aptarimui, taip pat komunikacijos emociniam intelektui ir pasirengimui komunikacijos procesams.

 

Kitų metų gegužės mėnesį bus surengti kolektyvinių derybų mokymai.

 

Projektą, finansuojamą 2014–2021 m. Norvegijos finansinio mechanizmo „Socialinis dialogas – deramas darbas“ programos lėšomis, Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas  įgyvendina su Norvegijos profesinių sąjungų organizacija „Fagforbundet“ ir šios šalies savivaldos asociacija „KS“. Jis skirtas Ugniagesių gelbėtojų ir Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinėms sąjungoms, o taip pat šių šakų darbdavių organizacijoms – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui ir Aplinkos apsaugos departamentui.

 

Projekte taip pat dalyvauja ir kitų NPPSS šakinių profesinių sąjungų lyderiai ir atstovai – iš viso 160 žmonių.

 

Įvadinis šio projekto seminaras Vilniuje buvo surengtas šių metų rugsėjo mėnesį, o spalį ir lapkritį projekto dalyviai buvo sukviesti į lyderystės mokymus.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?