Pagalba
1800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Spalio 27-ąją minima kriminalinės policijos diena
2015-10-27

Profesinę dieną drauge paminėjo ir Telšių apskrities policijos kriminalistų kolektyvas - spalio 23-iąją surengtame minėjime susirinko Kriminalinėje policijoje dirbantys pareigūnai iš Telšių, Mažeikių, Kelmės ir Akmenės. Vykusio renginio metu apdovanoti labiausiai nusipelnę darbuotojai, pasveikinti konkurso „Metų sekliai“ dalyviai bei tradicinėmis tapusių, tarp komisariatų vykstančių, sportinių rungtynių nugalėtojai.

Kriminalinės policijos dienos proga kolegas kriminalistus sveikino komisariato vadovas Remigijus Rudminas ir jo pavaduotojas Linas Špakauskas. Linkėdami nepaliauti tikėti savo darbų prasmingumu, jie Kriminalinės policijos darbuotojus skatino siekti vis geresnių darbo rezultatų ir linkėjo ryžto, atkaklumo bei sėkmės tiek darbinėje veikloje, tiek asmeniniuose gyvenimuose. Profesinės šventės proga susirinkusiuosius pasveikino ir Telšių policijos kapelionas kan. Remigijus Saunorius.  

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje (Telšių, Mažeikių, Kelmės ir Akmenės r.) Kriminalinės policijos skyriuose bylas tiria 135 savo darbui atsidavę ir nuolat žinias tobulinantys pareigūnai. L. Špakauskas pasidžiaugė, kad tiek apskrities komisariate, kur sukoncentruota kriminalinė žvalgyba bei sunkių ir labai sunkių nusikaltimų tyrimas, tiek rajonų policijos komisariatuose dirba kvalifikuoti pareigūnai, kurie susitelkę ir bendradarbiaudami išvien geba išnarplioti sudėtingiausias bylas. „Darbui atsidavę savo srities profesionalai kasmet tiria sudėtingus, sunkius nusikaltimus, narplioja painias istorijas, užsiima smulkias nusikalstamas veikas įvykdžiusių asmenų nustatymu, jų paieška“, - pasakojo viršininko pavaduotojas.

Vieningą kolektyve vyraujančią dvasią įkvėpia ne tik bendrų rezultatų siekis, bet ir komandinė veikla, trumpi atotrūkiai nuo įtempto darbo. Kriminalinės policijos padalinių pareigūnai puoselėja ilgainiui nusistovėjusias savitas tradicijas pažymint reikšmingiausias datas, o jau beveik dešimtmetį, minint Kriminalinės policijos dieną, organizuoja sportines rungtynes tarp visų apskrities sudėtyje esančių komisariatų. Šį kartą prieš pat Kriminalinės policijos dieną Mažeikiuose buvo surengtos krepšinio ir šaudymo varžybos, kuriose geriausius rezultatus pademonstravo pareigūnai iš Telšių. Jiems komisariato viršininkas įteikė pereinamąją nugalėtojų taurę, grįžusią iš praėjusiųjų metų nugalėtojų - mažeikiškių.  

Kriminalinės policijos dienos minėjime R. Rudminas padėkos žodžių negailėjo Lietuvoje, tarp visų apskričių komisariatų vykstančiam konkursui „Metų sekliai“ savo tirtą transporto priemonių vagytės istoriją pristačiusiems pareigūnams iš Kelmės r. policijos komisariato. Padėkos ir prisiminimo dovanos įteiktos pareigūnams: komisarui inspektoriui Mindaugui Bagdonavičiui, komisarui Ričardui Bracevičiui ir komisarui inspektoriui Tomui Grigalaičiui. Taip pat šią bylą kontroliavusiam Šiaulių apygardos prokuratūros Šiaulių apylinkės prokuratūros prokurorui Laurynui Butvidui. 

Atminimo ženklus bei padėkas policijos komisariato viršininkas R. Rudminas ir pavaduotojas L. Špakauskas įteikė kone 30-čiai geriausių rezultatų per paskutiniuosius metus pasiekusiems pareigūnams. Po sveikinimų ir apdovanojimų gausos, susirinkusiam kolektyvui savo gražiausias dainas skyrė kraštietis atlikėjas Kęstutis Jablonskis.

Telšių apskr. VPK informacija