Pagalba
3550
narių
6
organizacijos
Pagalba
Speciali Pareigūnų kredito unijos akcija ugniagesiams-gelbėtojams
2022-05-04

Pareigūnų kredito unija Šv. Florijono dienos – profesinės ugniagesių gelbėtojų šventės – proga parengė išskirtinį pasiūlymą visiems Lietuvos ugniagesiams-gelbėtojams.

 

Visą gegužės mėnesį jiems bus taikomos tik 6,5 proc. vartojimo paskolų palūkanos. 

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

„Tarp mūsų klientų yra tikrai daug ugniagesių. Norime padėkoti jiems už tarnybą ir rūpestį į nelaimes patekusiais Lietuvos žmonėmis. Todėl ir parengėme šiems pareigūnams išskirtinį pasiūlymą. Manau, kad juo bus tikrai aktyviai naudojamasi, – sako Pareigūnų kredito unijai vadovaujantis Tomas Vaitkunskas.

 

Anot jo, asmeninis dėmesys labai konkrečioms profesinėms grupėms yra viena iš unijos šių metų veiklos krypčių.

 

„Jau turėjome specialius pasiūlymus pasieniečiams, kariams, mokytojams, Sodros darbuotojams. Pamatėme, jog žmonės vertina specialiai jiems parengtus produktus, naudojasi jais. Tad dabar, Šv. Florijono dienos proga, nutarėme tokiu būdu padėkoti ir ugniagesiams-gelbėtojams. Vėliau panašių pasiūlymų susilauks ir kiti pareigūnai, valstybės tarnautojai.

 

Pareigūnų kredito unija savo klientams jau daugiau kaip 13 metų teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, vartojimo, būsto ir kitokius kreditus, siūlo įvairius taupymo sprendimus, finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, valstybės tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų. Unija yra išdavusi per 5,15 mln. eurų paskolų. Paslaugas unija gali teikti visoje Lietuvoje.

 

Pareigūnų kredito unija yra Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė.

 

---


Bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo pavyzdys. Jei sudaroma 2 000 EUR vartojimo paskolos sutartis 60 mėn. laikotarpiui su taikoma kintama 8 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 60 EUR, tokiu atveju bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų  9.71 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 2 493,09 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 40,55 EUR.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?