Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Statutinių pareigūnų atstovai Seime sulaukė palaikymo
2019-12-13

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) lyderiai Vladimir Banel, Saulius Džiautas ir Eimantas Puodžiukas penktadienį susitiko su konservatorių partijos „Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai“ lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu ir Seimo opozicijos lyderiu, Lietuvos socialdemokratų partijos nariu Juliumi Sabatausku.

 

Abiems Seimo nariams buvo pristatytas profesinių sąjungų pareigūnams reikalingas realus biudžeto lėšų poreikis, kurį svarstant kitų metų valstybės biudžetą teigė palaikysiantys tiek G. Landsbergis, tiek J. Sabatauskas. Taip pat Seimo opozicijos lyderis žadėjo, kad ir visi Lietuvos socialdemokratų partijų nariai palaikys NPPSS atstovų išsakytus argumentus.

 

Savo ruožtu, NPPSS kviečia sekti susivienijimo naujienas ir ruoštis visuotinei protesto akcijai, kurią numatyta surengti gruodžio 17 dieną prie Seimo.

 

Primename, kad ekspertų ir statutinių įstaigų skaičiavimais, kitų metų biudžete, lyginant su dabar Seime esančiu jo projektu, ne mažiau kaip 1 mln. eurų papildomų lėšų turi būti skirta Viešojo saugumo tarnybai, 6 mln. eurų – Valstybės sienos apsaugos tarnybai, 3,5 mln. eurų – Policijos departamentui ir 9,8 mln. eurų – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui. Dar 2,8 mln. eurų – aplinkos apsaugos pareigūnų darbo užmokesčiui didinti.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?