Pagalba
3550
narių
6
organizacijos
Pagalba
Statutinių pareigūnų atstovai šiandien susitiks su Ministru Pirmininku
2019-12-13

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) lyderiai šiandien 11 val. susitiks su Premjeru Sauliumi Skverneliu ir jo komanda. Susitikimas bus skirtas kitų metų statutinių įstaigų finansavimo klausimui. 

 

Taip pat, tęsdami darbus, NPPSS lyderiai Vladimir Banel, Saulius Džiautas ir Eimantas Puodžiukas šiandien 13 val. susitinks su konservatorių partijos „Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai“ lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu. 

 

NPPSS ekspertų ir statutinių įstaigų skaičiavimais, kitų metų biudžete, lyginant su dabar Seime esančiu jo projektu, ne mažiau kaip 1 mln. eurų papildomų lėšų turi būti skirta Viešojo saugumo tarnybai, 6 mln. eurų – Valstybės sienos apsaugos tarnybai, 3,5 mln. eurų – Policijos departamentui ir 9,8 mln. eurų – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui. Dar 2,8 mln. eurų – aplinkos apsaugos pareigūnų darbo užmokesčiui didinti.

 

Šios lėšos yra būtinos „Programos 1000“ įgyvendinimui (įsipareigojimai pareigūnų mėnesinį atlyginimą padidinti bent iki 1000 eurų yra įtvirtinti Vyriausybės programoje ir jos įgyvendinimo priemonių plane).

 

Primename, gruodžio 8 dieną Seime NPPSS, finansavimo klausimams spręsti, organizavo diskusiją su visų Seimo frakcijų lyderiais bei atstovais, o gruodžio 10 dieną prie Seimo surengė įspėjamą protesto akciją. 

 

Gruodžio 17 dieną NPPSS žada sukviesti statutinius pareigūnus į visuotinį protestą. Vilniaus miesto savivaldybė jau išdavė leidimą šiai akcijai.

 

Nuotrauka © Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?