organizacijos
Pagalba
Tinklinio turnyro nugalėtojais tapo Šalčininkų r. PK
2016-08-25

Elektrėnų policijos komisariatas turnyrą organizavo kartu su Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesine sąjunga.

Žaidime savo jėgas panoro išbandyti net 9 Vilniaus AVPK komandos – Vilniaus AVPK KP ŽV, Vilniaus r. PK, Vilniaus m. 1 PK, Vilniaus m. 2 PK, Vilniaus m. 5 PK, Širvintų r. PK, Šalčininkų r. PK, Ukmergės r. PK ir Elektrėnų PK.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. I pogrupis žaidė šalia Elektrėnų policijos komisariato įrengtoje paplūdimio tinklinio aikštelėje, o II pogrupis – tinklinio aikštelėje prie Elektrėnų marių, todėl galėjo pasigrožėti nuostabiu kraštovaizdžiu. Žaidžiama buvo 3x3, komandą galėjo sudaryti tiek vyrai, tiek moterys.

Komandoms sužaidus tarpusavyje pogrupiuose į finalą pateko tik keturios, kur po inirtingų kovų I-os vietos nugalėtojų taurę bei aukso medalius laimėjo Šalčininkų r. PK. Antri liko Vilniaus m. 1 PK, kurie tik per plauką netapo šio jau tradiciniu tapusio turnyro nugalėtojais antrą kartą. Bronzos medaliais pasipuošė Vilniaus AVPK KP ŽV vyrai. Na, o turnyro šeimininkai Elektrėnų PK liko ketvirti. Visos kitos komandos dalinosi 5-9 vietomis.

Elektrėnų policijos komisariatas kartu su Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesine sąjunga džiaugiasi tuo, kad pareigūnai aktyviai dalyvauja tokiuose renginiuose, moka švęsti tiek savo, tiek priešininkų pergales.