Pagalba
3550
narių
6
organizacijos
Pagalba
Ugniagesius atstovaujanti profesinė sąjunga stiprina savo gretas Druskininkuose
2017-12-01

Vakar, lapkričio 30 d., Druskininkuose buvo įsteigtas Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos (UGPS) Druskininkų skyrius. Skyriaus pirmininku išrinktas ugniagesys gelbėtojas Povilas Stonkus, pavaduotoju – Dalius Kancevičius. 

 

P. Stonkus teigė, kad dabar Druskininkų ugniagesiai turi stipresnį teisinį vienetą: nuo šiol bus lengviau atstovauti narius, išsakyti savo nuomonę.

 

UGPS Alytaus apskrities vadovo Artūro Talandzevičiaus teigimu, apskrityje beveik pusė ugniagesių priklauso profesinei sąjungai, todėl atskiras skyrius Druskininkuose padės efektyviau atstovauti šio krašto žmones.

 

„Druskininkiečiai pasidžiaugė, kad pagaliau galėjo atvirai kalbėti tai, ką galvojo. Taip turėtų būti visada. Panašu, kad atskiro skyriaus steigimo keliu nueis ir Kybartų UGPS nariai – geroji patirtis perduodama rankos iš rankų”, - susitikimu džiaugėsi S. Džiautas.

 

Po skyriaus steigimo vyko susirinkimas, kuriame dalyvavo Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos nariai, Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Algirdas Bautronis, svečiai iš Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kybartų komandos.

 

A. Bautronis pasveikino druskininkiečius įsteigus UGPS skyrių, išreiškė palaikymą vykdomai profsąjunginei veiklai, informavo apie finansinę įstaigos padėtį. Anot viršininko, iš sutaupytų lėšų būtų tikslinga kelti koeficientus, o ne eiti priemokų ar priedų keliu.

 

UGPS vadovas Saulius Džiautas pristatė šakinę kolektyvinę sutartį, planuojamą 2018 m. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento finansavimą, profesinės sąjungos dabar vykdomus darbus ir planus. 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?