Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
UGPS specialioje sesijoje planavo savo veiklą
2024-02-29

Vasario 21 d., Kauno rajone, „Via Baltica Lietuva“ konferencijų salėje, Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos (UGPS) valdyba ir aktyvūs nariai dalyvavo organizacijos strateginio veiklos planavimo sesijoje.

 

„Per pastaruosius kelis metus mūsų organizacija stipriai ūgtelėjo. Tačiau sustoti tikrai neketiname, semdamiesi patirties ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, siekiame dar efektyviau atstovauti savo organizacijos nariams.  Todėl ir surengėme pirmąją strateginio veiklos planavimo sesiją mūsų jau greit 25 gyvavimo metus skaičiuosiančiai organizacijai. Romėnų istorikas Livijus yra pasakęs, jog geriau vėliau, negu niekada“, - sako UGPS pirmininkas Miroslavas Gerasimovičius. 

 

Renginio metu buvo apžvelgta pastarojo laikotarpio organizacijos veikla, taip pat diskutuota apie 2024-2026 metų veiklos kryptis, tikslus ir priemones jiems pasiekti.

 

UGPS strateginio planavimo sesiją moderavo bei patirtimi dalinosi Giedrius Krilavičius - Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos tarybos pirmininkas.

 

„Malonu turėti Nacionaliniame pareigūnų profesinių sąjungų susivienijime tokių kolegų, kurie yra sukaupę nemažai patirties profesinės sąjungos veiklos planavime. Giedrius yra būtent toks. Jo patarimai, susiję su veiklos tikslais, darbo metodai buvo labai naudingi. Smagu, kad ne tik organizacijos valdybos atstovai, bet ir UGPS potencialūs lyderiai labai aktyviai dalyvavo šioje sesijoje, kėlė aktualius klausimus, siūlė sprendimo variantus. UGPS nusistatė aiškias veikos kryptis, įgyvendinimo terminus ir pasiskyrė veiklos krypčių kuratorius 2024-2026 metams“, - pasakoja UGPS valdybos pirmininkas Artūras Talandzevičius.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?