Pagalba
3550
narių
6
organizacijos
Pagalba
Unijos paskolų pasiūlymas - stabilumo išsiilgusiems klientams
2022-11-07

Pareigūnų kredito unija savo klientams parengė ypatingą pasiūlymą: nuo lapkričio pradžios vartojimo paskolos bus išduodamos su nuliniu administravimo mokesčiu ir fiksuotomis 12 proc. metinėmis palūkanomis. 

 

Akcija truks iki šių metų gruodžio 1 dienos. 

 

„Tai yra specialus mūsų pasiūlymas stabilumo - pigesnių paskolų, fiksuotų jų grąžinimo įmokų - siekiantiems vartotojams. Mus nuolat supa naujienos apie didelę infliaciją, augančias palūkanas. Todėl tikiuosi, kad unijos klientais suskubs pasinaudoti šiuo pasiūlymu”, - sako Edita Milaševičiūtė, unijos administracijos vadovo pavaduotoja.  

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Didžiausia galima šios vartojimo paskolos suma yra 14,5 tūkst eurų, o jos grąžinimo terminas – iki 5 metų.

 

Pareigūnų kredito unijos klientais gali būti ne tik statutiniai pareigūnai, bet ir valstybės tarnautojai, taip pat jų šeimų nariai. Unijos klientais yra fiziniai ir juridiniai asmenys, o paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Unijos nariais yra daugiau kaip 2,6 tūkst. žmonių, ji yra išdavusi daugiau kaip 6 mln. eurų paskolų.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Populiariausios unijos paslaugos – įvairūs kasdienės bankininkystės sprendimai (e. bankininkystės, kreditinės mokėjimo kortelės), vartojimo, būsto ir kitos paskolos, taupymo sprendimai. Be to, unija finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus.

 

Pareigūnų kredito unija yra Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė. 

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?