Pagalba
1800
narių
6
organizacijos
Pagalba
V. Banel: šiandien sužinosime, kiek lėšų kitais metais bus skirta pareigūnų pajamų didinimui
2016-06-20

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) pirmininkas Vladimir Banel sako, kad susitikime tikisi išgirsti, kiek lėšų kitais metais planuojama skirti pareigūnų pajamų didinimui, jų aprūpinimui, kvalifikacijos kėlimus ir mokymams bei saugos ir sveikatos darbe reikalavimų įgyvendinimui.

Be to, NPPSS atstovams ne mažiau įdomu, ar VRM pavaldžios įstaigos jau pasirengusios pareigūnų darbo užmokesčio didinimui nuo šių metų liepos mėnesio.

„Teisėsaugos biudžetą, visų pirma, vertinsime „Programos 1000” kontekste. Kitų metų biudžeto projektas yra labai svarbus, nes pagal jį galėsime spręsti, kaip kuri įstaiga yra pasirengusi Vidaus tarybos statuto įgyvendinimui. Visgi neturime pamiršti dar vienos svarbios datos – šių metų liepos 1 dienos –  nuo kurios pirminės grandies teisėsaugos pareigūnų darbo užmokestis turėtų kilti ir pasiekti 600-700 eurų per mėnesį. Iš to, ką matome, atrodo, kad, pavyzdžiui, Policijos departamentas tai yra pasirengęs įgyvendinti geriau nei kitos įstaigos. Todėl iš visų vadovų tikimės išgirsti informaciją ne tik apie 2017 metų planus, tačiau ir antrą 2016 metų pusę“, - sako V. Banel.

NPPSS informacija