Pagalba
2700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Vilniuje - Europos policijos konfederacijos (EuroCOP) konferencija
2018-10-30

Spalio 30-31 dienomis Vilniuje vyksta metinė Europos policijos konfederacijos (EuroCOP) konferencija. Konferencijoje dalyvauja organizacijos vadovė Angels Bosch, taip pat policijos pareigūnams atstovaujančių organizacijų vadovai iš 27 Europos valstybių.

 

Daugiausiai dėmesio Vilniuje vyksiančioje konferencijoje bus skiriama policijos pareigūnų saugos ir sveikatos tarnyboje, policijos sistemų finansavimo, profesijos prestižo didinimo iššūkiams aptarti.

 

„Suprantama, kiekvienos šalies situacija yra kažkiek specifinė, tačiau galiausiai dauguma iššūkių visur susiveda į panašius dalykus: nepakankamą sistemų finansavimą; politikus, kurie į teisėsaugos problemas žiūri pro pirštus; mažėjantį profesijos prestižą. Šis renginys yra puiki vieta, kuriame galime aptarti bendras problema ir vieni iš kitų pasisemti jų sprendimų būdų ir patirties”, - sako Vladimir Banel, Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas.

 

EuroCOP vienija 35 profesines policijos pareigūnų organizacijas 27 Europos valstybėse. Šių organizacijų nariais yra daugiau nei pusė milijono policijos pareigūnų.

 

EuroCOP nariu yra Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas - didžiausia statutinius pareigūnus vienijanti organizacija Lietuvoje. 

 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?