Pagalba
1800
Narių
6
Organizacijų
Pagalba
FSA, Lietuvos draudimas, Bunda / Asmens draudimas

NPPSS, padedamas „Finansinių sprendimų agentūros” ir „Lietuvos draudimo”, asmens draudimu, padengiančiu nelaimingų atsitikimų išlaidas, apdraudė visus Susivienijimo ir jo profesinių sąjungų narius. Mūsų nariai yra apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų (kaulų lūžių ir išnirimų, minkštųjų audinių ir vidaus organų sužalojimų, ilgalaikių traumų, mirties dėl nelaimingo atsitikimo), taip pat nuo kritinių (vėžys, insultas, infarktas, diabetas, aklumas ir kt.) bei papildomų (Laimo liga, erkinis encefalitas, stabligė, skrandžio opa ir kt.) ligų. Draudimo paslauga galioja traumoms ir nelaimingiems atsitikimams, patirtiems tarnybos ir ne tarnybos metu, Lietuvoje ar bet kurioje kitoje pasaulio šalyje. 

 

Tokiu pat draudimu išskirtinėmis sąlygomis pareigūnai gali apdrausti ir savo šeimos narius. 

 

Narių šeimų draudimo ATMINTINĖ

 

Be to, pareigūnai išskirtinėmis sąlygomis taip pat gali apdrausti savo būstą ir automobilį.

 

Ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga yra sudariusi atskirą sutartį dėl savo narių asmens draudimo. UGPS partneriai - draudikai „Bunda”. 

 

Daugiau informacijos apie gyvybės ir sveikatos draudimą galima gauti susisiekus su NPPSS administracija tel. 8 671 98974 arba el. paštu info@pareigunai.lt. 

 

Visais draudimo klausimais Jums taip pat patars Finansinių sprendimų agentūros ekspertai. Susisiekite su jais tel. 8 646 32010 arba el. paštu projektas@fsa.lt.