Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Dalyvavimas teisėkūroje

NPPSS nuo savo veiklos pradžios yra aktyvus teisėkūros proceso dalyvis. Mūsų ekspertų ir teisininkų komanda nuolatos rengia ir Seimui, Vyriausybei, ministerijoms teikia įstatymų ir kitų teisės aktų projektus, reguliuojančius įvairius statutinių pareigūnų bei aplinkosaugininkų tarnybos aspektus. 

 

Esame prisidėję prie Vidaus tarnybos statuto ir jo pataisų priėmimo, siekiame, kad būtų priimti teisės aktai, kurių įgyvendinimas leistų didinti pareigūnų darbo užmokestį, socialines garantijas, indeksuoti valstybines pensijas, gerintų pareigūnų aprūpinimą moderniomis ir tarnybai būtinomis darbo priemonėmis.

 

Paskutiniu metu ypač daug dėmesio skyrėme teisės aktams, kurie leistų mokėti ženklius darbo užmokesčio priedus pareigūnams, tarnyboje susiduriantiems su ženklia COVID-19 rizika.

 

Teisėkūros procesuose dalyvaujame ne tik teikdami teisės aktų projektus. Inicijuojame teisėsaugos įstaigų, pareigūnų ir politikų susitikimus ir diskusijas, pareigūnams aktualiais klausimais kalbamės su politinių partijų, frakcijų, Seimo komitetų lyderiais ir nariais, o esant reikalui apie problemas garsiai kalbame protesto akcijose.

 

Daugiau informacijos apie NPPSS veiklą ir paslaugas rasite interneto svetainės www.pareigunai.lt Naujienų skiltyje.

 

Jei turite pasiūlymų teisėkūros klausimais, susisiekite su NPPSS administracija tel. 8 671 98974 arba el. paštu info@pareigunai.lt 

 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?