Pagalba
3200
narių
6
organizacijos
Pagalba
Darbuotojų atstovai susitiko su VMT direktoriumi
2023-07-17

Praėjusios savaitės pabaigoje Valstybinės miškų tarnybos (VMT) direktorius Saulius Vasiliauskas inicijavo susitikimą su Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) ir VMT darbo tarybos atstovais. Susitikimo metu vadovas pasidalino informacija apie įstaigos prioritetines veiklos kryptis, pristatė savo viziją kaip stiprinti ir modernizuoti įstaigą. Anot direktoriaus, VMT turi susitelkti ties dvejomis pagrindinėmis veiklos kryptimis: miškingumo didinimu ir komunikacijos stiprinimu.

 

Darbuotojų atstovai taip pat buvo informuoti apie įstaigoje planuojamus pokyčius. Netrukus bus pradėtas veiklos procesų standartizavimas, po kurio paaiškės, kokie struktūriniai pokyčiai būtini įstaigai. VMT planuojama diegti naujas ir stiprinti esamas projektinės veiklos praktikas. S. Vasiliauskas informavo, kad įstaigoje organizuojami mokymai, kurie padės sustiprinti įstaigos darbuotojų komandinę dvasią ir motyvaciją darbui.

 

LAASDPS ir VMT darbo tarybos atstovai pasiūlė vadovui aktyviai bendradarbiauti einant numatomų pokyčių keliu, nuolatos diskutuojant ir kartu aptariant, kaip įgyvendinti strateginius veiklos pokyčius. Vadovas pritarė bendradarbiavimo svarbai ir pažadėjo visiems VMT darbuotojams pristatyti pagrindinę įstaigos veiklos strategiją šių metų rugsėjo mėnesį, iki Miškininko dienos minėjimo.

 

LAASDPS kartu su VMT darbo taryba ir toliau domėsis VMT darbuotojų keliamų problemų sprendimu, rinks ir apibendrins pasiūlymus galimiems sprendimams bei aktyviai eis bendradarbiavimo keliu.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?