Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Dėl paramos Ukrainai
2023-06-08

Ne pelno siekianti organizacija VšĮ „Visuomeninių iniciatyvų paramos fondas”, nuo 2022 m. kovo mėn. vykdantis projektą RATAVOJAME  KARTU – РЯТУЄМО  РАЗОМ, kreipėsi į NPPSS dėl informacijos apie Ukrainai renkamą paramą sklaidą. Dalinamės su jumis fondo laišku ir prašome pagal galimybes skirti paramą, kurios taip reikia už laisvę kovojančiai Ukrainai. 

 

Per laikotarpį nuo 2022 m. kovo iki dabar Fondas surinko lėšų, nupirko gelbėjimo įrangos, pramoninius generatoriaus, elektros jėgos transformatorius ir visa tai perdavė Ukrainos valstybinei nepaprastųjų situacijų tarnybai. Informacija apie vykdomus darbus ir suteiktą paramą yra viešinama soc. tinkle Fecebook ir Youtube. 

 

Šiuo metu Ukrainoje vykdomi intensyvūs kariniai veiksmai, šalies infrastruktūrą niokoja priešo kariuomenė. Raketos ir bombos griauna gyvenamuosius namus, ligonines, kultūros objektus, mokyklas, vaikų darželius. Tarp nukentėjusiųjų yra niekuo nekalti žmonės, o skaudžiausia - nukenčia ir žūsta vaikai.

 

Kaip informuoja Ukrainos nepaprastųjų situacijų tarnyba, šiuo metu Rusijos okupuotuoje teritorijoje yra susprogdinta Kachovkos hidroelektrinės užtvanka. Kai kurie kaimai, esantys Dnipro žemupyje, dalinai arba visiškai užtvindyti, prasidėjo gyventojų evakuacija.

 

Kviečiame Jus prisijungti prie projekto RATAVOJAME  KARTU – РЯТУЄМО  РАЗОМ, nes kartu sutelkta ir suteikta parama bus labiau reikšmingesnė, nei kiekviena organizacija tai galėtų organizuoti savarankiškai.

 

Šiuo metu Ukrainai yra reikalinga sunkioji technika Kachovkos hidroelektrinės susprogdintos užtvankos padariniams likviduoti, darbo įrankiai, neperšlampami rūbai, sausi maisto daviniai, geriamas vanduo, didelės palapinės, krosnelės, metaliniai indai, medikamentai ir kt.

 

Prašome Jūsų kreiptis į savo partnerius, turinčius ir galinčius skirti minėtą įrangą labdaros pagrindu, o ją perduoti Visuomeninių iniciatyvų paramos fondui, kad Fondas galėtų sukaupti, paruošti išvežimui, nupirkti reikiamą įrangą ir visa tai išvežti bei perduoti Ukrainos nepaprastųjų situacijų tarnybai.

 

Taip pat yra reikalingos lėšos įrangai nupirkti ir transportuoti sukauptą paramą į Ukrainą.

 

Paramos gavėjo rekvizitai:

 

Gavėjas: Visuomeninių iniciatyvų paramos fondas, VšĮ.

Įmonės kodas: 301536922.

PVM kodas: LT100003795717.

Sąskaita LT66 7044 0600 0630 3425, AB SEB bankas, banko kodas 70440.

 

Pažymime, kad VšĮ Visuomeninių iniciatyvų paramos fondas turi įregistruotą paramos gavėjo ir paramos teikėjo statusus, kurie nurodyti VMI duomenų bazėje https://www.vmi.lt/evmi/paramos-gaveju-ir-politiniu-partiju-duomenys. 

 

Turimą įrangą, skirtą Ukrainai, prašome pristatyti į UAB ARMO logistikos sandėlį adresu: Pramonės 2, 25121 Lentvaris. GPS koordinatės 54.638170, 25.062405. Tel. +370 5 2322277, +370 601 78008. 

 

Kroviniai perduodami VšĮ Visuomeninių iniciatyvų paramos fondui nacionalinių arba tarptautinių važtaraščių pagrindu. Telefonas pasiteiravimui +370 699 16184.  

 

Tikimės naudingo ir produktyvaus bendradarbiavimo, tikime Ukrainos laisve.

 

Direktorius  

Algirdas Aušra

 

---

 

Reuters / Scanpix nuotrauka.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?