Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Kandidatų į NPPSS pirmininkus debatai
2021-07-26

Šių metų rugsėjo mėnesį Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) kasmetinės konferencijos metu bus renkamas ir Susivienijimo pirmininkas.

 

Šį trečiadienį, liepos 28 d., 17 val. Zoom platformoje stebėkite kol kas apie savo apsisprendimą siekti NPPSS pirmininko posto paskelbusių kandidatų – Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos pirmininko Sauliaus Džiauto ir buvusio vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno – debatus, kuriuos ves Žinių radijo ir Delfi.lt žurnalistas Aurimas Perednis. 

 

Debatų metu kandidatams bus suteikta galimybė atskleisti savo požiūrį į pareigūnų bendruomenei aktualiausius klausimus, NPPSS veiklą ir Susivienijimo veiklos ateityje viziją ir šios vizijos siekimo būdus. 

 

Numatoma debatų trukmė – 90 minučių, o stebėti juos ir užduoti klausimus kandidatams bus galima prisijungus prie Zoom platformos šia nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/86596091343

 

Debatus taip pat tiesiogiai transliuosime NPPSS Facebook paskyroje.

 

Taip pat primename, jog el. paštu info@pareigunai.lt laukiame žmonių, siekiančių kandidatuoti į NPPSS pirmininko postą, gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų. 

---

 

Žinių radijo nuotrauka.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?