Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
LPPPS – XXI-ojo tarnybinių šunų meistriškumo čempionato rėmėjas
2019-06-12

Birželio 4–6 dienomis Ignalinoje ir jos apylinkėse vyko XXI-asis tarnybinių šunų meistriškumo čempionatas, kur geriausiu tarnybiniu pasieniečių šunimi išrinktas dešimties metų VSAT Ignalinos pasienio rinktinėje tarnaujantis ir sieną su Baltarusija saugantis vokiečių aviganis Brio Brentas, kurio šeimininkas yra kinologas Algirdas Zinkevičius.

 

Antroje vietoje asmeninėje įskaitoje liko Varėnos pasienio rinktinės garbę gynę Sigitas Sužiedėlis ir belgų aviganis Grikis. Beje, antrą vietą šis tandemas užėmė ir praėjusiais metais vykusiose analogiškose varžybose. 2017-aisiais S. Sužiedėlis ir Grikis buvo pirmi.

 

Trečia vieta atiteko A. Zinkevičiaus komandos kolegei Astai Drabunienei ir jos augintinei vokiečių aviganei Ildai.

 

Taip pat renginio dalyviai varžėsi ir komandinėse rungtyse, prie kurių prisijungė ne tik pasienio pareigūnai, bet ir Lietuvos viešojo saugumo tarnybos bei policijos kinologai su savo augintiniais bei gausus būrys kolegų iš užsienio – Latvijos, Lenkijos, Estijos, Baltarusijos ir Ukrainos sienos apsaugos žinybų komandos.

 

Jau ne vienerius metus šio gražaus renginio rėmėju tampa ir Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga (LPPPS). LPPPS pirmininkas Vladimir Banel teigia, kad profesinė sąjunga džiaugiasi galėdama būti šio kasmetinio renginio dalimi.

 

„Tokie renginiai yra svarbi bendruomenės dalis, todėl džiaugiamės, kad jau ne pirmus metus profesinė Lietuvos pasienio pareigūnus vienijanti sąjunga prisideda prie šio renginio. Net neabejoju, kad ateityje prisijungsime ir prie kitų panašių iniciatyvų,“ – teigia V. Banel.

 

Už paramą renginiui LPPPS įteikta Vilniaus pasienio rinktinės vado padėka.

 

Daugiau apie renginį skaitykite: http://www.pasienis.lt/popup2.php?m_news_id=10911&tmpl_name=m_news_print_form 

 

unnamed 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?