Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pareigūnų kredito unijos klientams – galimybė prasilėkti su Dakaro legenda 
2021-01-12

Pareigūnų kredito unija savo klientams parengė siurprizą: pirmą šių metų pusmetį naujomis unijos paslaugomis naudotis ėmę žmonės automatiškai dalyvaus žaidime, kurio pagrindinis prizas – pasivažinėjimas lenktynių trasa kartu su lenktynininku, Dakaro legenda Antanu Juknevičiumi.

 

„Esu tikras, kad patirti tai, ką reiškia būti visu greičiu lekiančio ir vieno geriausių Lietuvos lenktynininkų pilotuojamo galingo automobilio viduje, svajoja daugelis. Mes vienam iš savo klientų tokią galimybę suteiksim. Laimingąjį ar laimingąją išrinksime vasaros viduryje, mat ši mūsų akcija vyks iki birželio pabaigos“, – sako Tomas Vaitkunskas, Pareigūnų kredito unijos vadovas. 

 

Anot jo, sutarti su lenktynininku unijai nebuvo sunku. Mat praėjusių metų spalio mėnesį pats A. Juknevičius tapo Pareigūnų kredito unijos nariu ir naudojasi jos finansinėmis paslaugomis.

 

„Mūsų unijos nariais gali būti esami ir buvę pareigūnai, valstybės tarnautojai, jų artimieji. O Antanas yra buvęs pareigūnas. Todėl naujienų iš šių metų Dakaro laukiame su ypatingu nekantrumu. Mat pirmą kartą jose laikome suspaustus kumščius už saviškį. Linkiu Antanui ir jo komandai kuo didžiausios sėkmės ir kuo mažiau klampių smėlynų“, – aiškina T. Vaitkunskas.

 

Pareigūnų kredito unija yra kooperatinis bankas, kurio veiklos ir valdymo pagrindą sudaro profesinė pareigūnų bendruomenė. Unija klientams teikia vartojimo, būsto renovacijos, būsto paskolas, kredito linijas, priimame indėlius, išduoda mokėjimo kortelės Mastercard, teikia elektroninės bankininkystės bei daugybę kitų finansinių paslaugų. Savo klientams ji teikia konsultacijas refinansavimo, kitais asmeninių ir verslo finansų valdymo klausimais. Pareigūnų kredito unija buvo įkurta 2008 m., šiuo metu ji yra Jungtinės centrinės kredito unijos „Kreda“ narė.

 

A. Juknevičius yra labiausiai patyręs ir daugiausiai, net 11 kartų, Dakaro ralyje dalyvavęs sportininkas iš Lietuvos. Lenktynininkas Dakare net tris kartus pagerino Baltijos šalims priklausantį geriausią rezultatą automobilių kategorijoje. 2018 m. A. Juknevičius organizatorių buvo oficialiai pripažintas Dakaro ralio Legenda. Šiais metais jis atstovauja „Kreda“ Dakaro komandai.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?