Pagalba
3200
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pareigūnų kredito unijos pasiūlymas statantiems, perkantiems ar atnaujinantiems būstą
2023-06-21

Nuosavo būsto pirkimas ar jo tvarkymas – malonūs darbai, tačiau paprastai reikalaujantys didesnių investicijų. Būsto paskola gali būti tas sprendimas, padedantis išspręsti lėšų trūkumo problemą, tačiau kartais ir neraminantis dėl to, kad kažkuriuo metu paskolos grąžinimas gali tapti sunkesnis.

 

Šiuo metu, vis dar kylant palūkanoms, išties pravartu apie paskolas svarstyti kaip patarlėje – devynis kartus pamatuoti, o dešimtą kirpti. Tai yra, skolintis atsakingai, pasveriant savo galimybes, lyginant keletą pasiūlymų. Galbūt verta ir luktelėti. Tačiau vargu ar verta atidėti visus Jums svarbius projektus neapibrėžtam laikui.

 

Kviečiame kreiptis į Pareigūnų kredito uniją, konsultuotis su kompetentingais mūsų darbuotojais ir ieškoti Jums palankiausių kreditavimo sprendimų drauge. Žinoma, tikimės ne tik ieškoti, tačiau ir rasti Jums palankiausius pasiūlymus būtent mūsų unijoje! 

 

Tačiau net jei Jums palankesnį pasiūlymą pateiks kita finansų įstaiga, patarsime į ką atkreipti dėmesį – į galimus papildomus mėnesinius ar metinius mokesčius, kurie didina bendrą kredito kainą, į paskolos grąžinimo anksčiau laiko sąlygas ir kt.

 

Pareigūnų kredito unijoje būsto paskolos maksimali suma priklauso nuo kliento poreikių, pajamų dydžio, turimų finansinių įsipareigojimų ir įkeičiamo turto vertės. Maksimali paskolos suma negali viršyti 85 proc. įsigyjamo būsto rinkos vertės ar įsigijimo kainos. Beje, iki 85 proc. finansuojame taip pat ir senesnės statybos būsto įsigijimą, nors kai kurios kitos finansų įstaigos tuomet kelia aukštesnius reikalavimus finansuojant. Būsto paskola visais atvejais užtikrinama nekilnojamojo turto įkeitimu. Paskolos terminas – iki 30 metų.

 

Paskolos metinė palūkanų norma yra nustatoma individualiai ir yra kintama (gali būti fiksuojama kelerių metų laikotarpiui). Jos dydis priklauso nuo teikiamo kredito rizikos rodiklių.

 

Jeigu Jums aktualu pasikonsultuoti – susisiekite telefonu +370 673 98414, el. paštu info@pareigunuunija.lt arba užpildykite užklausą spustelėję nuorodą:

 

https://www.apt.pareigunuunija.lt/requests/basic?id=

 

Visose, net ir sudėtingai atrodančiose situacijose, kai norite imti paskolą arba turite įsipareigojimų ir susiduriate su sunkumais grąžinti, su darbo netekimu ar pan., kviečiame susisiekti su unijos specialistais, jie gali padėti išvengti paskolos negrąžinimo pasekmių. 

 

*Kredito sąlygų pavyzdys:

 

Skolinantis 50.000 Eur, kai sudaroma sutartis 25 metų (300 mėn.) laikotarpiui, taikant 5% dydžio palūkanų normą ir 400 Eur sutarties sudarymo mokestį, mėnesio įmoka – 292,30 Eur (iš viso 300 įmokų), bendra palūkanų suma – 37.688,51 Eur, o visa kredito gavėjo sumokama suma – 87.688,51 Eur. Bendra paskolos kainos metinė norma – 5,2%. 

 

Pateiktas pavyzdys yra informacinis ir remiasi apytikriais skaičiavimais.

 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?