Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pasaulio policijos ir ugniagesių žaidynėse – Lietuvos policijos mokyklos instruktoriaus auksas ir bronza 
2023-08-07

Vinipege (Kanada) vykusiose Pasaulio policijos ir ugniagesių žaidynėse puikiai pasirodė Lietuvos policijos mokyklos instruktorius Giedrius Valeika. Vienintelis Lietuvos atstovas iškovojo aukso medalį graikų-romėnų imtynių rungtyje, o laisvųjų imtynių rungtyje jis liko trečias.

 

„Pasiruošti šioms varžyboms reikėjo disciplinos ir rėžimo. Aišku, turint šeimą, kitas pareigas ir atsakomybes, tai padaryti yra sudėtinga. Daug laiko ir pastangų reikalauja treniruotės, reikiamo gyvenimo ritmo, režimo laikymasis. Atvykęs į žaidynes iš karto pajutau puikias emocijas, vienybę. Policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai iš viso pasaulio, nepriklausomai nuo pasirinktos sporto šakos, tampa vienu kumščiu, stengiasi ne tik parodyti savo jėgas ir galimybes, bet ir, svarbiausia, atstovauti savo šaliai. Asmeniškai man vienas sunkiausių dalykų šiose varžybose buvo sukontroliuoti biologinį ritmą ir neleisti jam pakenkti sportiniams rezultatams“, – įspūdžiais dalinosi Lietuvos policijos mokyklos Profesinės taktikos skyriaus vyriausiasis specialistas G. Valeika.

 

Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos narys G. Valeika šiose varžybose dalyvauja antrą kartą. Prieš du metus vykusiose varžybose graikų-romėnų rungtyje jis taip pat iškovojo aukso medalį. Tuomet tokiu pačiu apdovanojimu džiaugėsi ir Lietuvos policijos mokyklos Profesinės taktikos skyriaus vyresnioji specialistė Austė Atgalainytė, iškovojusi jį štangos spaudimo rungtyje.

 

Pirmą kartą Pasaulio policijos ir ugniagesių žaidynės įvyko 1985 m. San Chosė mieste (JAV). Varžybas organizuoja Pasaulio policijos ir ugniagesių žaidynių federacija.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?