Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
PKU pareigūnams dovanoja bilietus į kiną ir specialias paslaugų sąlygas!
2023-07-24

Mielieji pareigūnai, sklandų, saugų NATO vadovų susitikimą užtikrinote Jūs. Kiekviena puikiai atlikta pareiga – pastangų rezultatas, o kiekviena poilsio akimirka po nelengvos užduoties – ypatingai vertinga. Dėkodama už Jūsų pasiaukojamą darbą NATO vadovų susitikimo metu Pareigūnų kredito unija dovanoja du bilietus į kiną bet kuriame didžiajame Lietuvos mieste. Tai galioja visiems kredito unijos nariams, užsisakantiems naują paslaugą (imantiems paskolą, dedantiems naują indėlį), taip pat naujai tampantiems mūsų nariais. Dovanas dalinsime iki rugpjūčio 31 dienos. 

 

Ir tai dar ne viskas! Visą likusią vasarą taikysime daug palankesnes vartojimo paskolų palūkanas! Vartojimo paskolos suma gali būti iki 20 tūkstančių eurų, paskolos laikotarpis – iki 84 mėnesių, o palūkanų norma bus nuo 9,9 proc. metinių palūkanų! 

 

Atkreipiame dėmesį, kad tai fiksuotų palūkanų pasiūlymas, todėl vis dar kylantis EURIBOR Jūsų įmokų nedidins, visą paskolos grąžinimo laikotarpį jos liks stabilios. 

 

Iki pat rugpjūčio 31 dienos Jums asmeniškai paskaičiuotas palūkanas mažinsime 15 proc., ir esame paskaičiavę, kad jei Jums šią vasarą dar prireiks paskolos atostogoms, automobiliui ar bet kokiam didesniam pirkiniui namams, daugeliui iš Jūsų palūkanos unijoje bus tik 9,9 proc. 

 

Bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos (BVKKMN), kuri pateikiama tam, kad lengviau būtų lyginti skirtingus pasiūlymus, skaičiavimo pavyzdys. Jei imtumėte 3 000 EUR vartojimo kreditą 5 m. laikotarpiui su taikoma fiksuota 9 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis  60 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 10,32%, bendra kredito gavėjo mokama suma – 3 796,50 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 62,28 EUR.

 

Darkart dėkojame Jums! Linkime saugios tarnybos dirbantiems, gero poilsio atostogaujantiems ir laukiame Jūsų Pareigūnų kredito unijoje. Arba susisiekite tel. +370 673 98414, el. paštu info@pareigunuunija.lt. Daugiau informacijos svetainėje www.pareigunuunija.lt 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?