Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Policijos darbuotojų profesinės sąjungos atstovai susitiko su policijos generaliniu komisaru
2023-06-16

Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos (LPDPS) ir Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) atstovai susitiko su policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla.

 

Neseniai LPDPS vairą perėmusi Ineta Kursevičienė sako, kad susitikimas buvo visų pirma skirtas supažindinti generalinį komisarą su atsinaujinusios profesinės sąjungos veiklos gairėmis, požiūriu į bendradarbiavimą su socialiniais partneriais. 

 

„Pristatėme naujos LPDPS valdybos viziją, mūsų požiūrį į tai, kaip bendradarbiavimas tarp LPDPS ir Policijos departamento galėtų prisidėti prie geresnių tarnybos ir darbo sąlygų visiems policijos sistemos darbuotojams“, – pasakoja I. Kursevičienė. 

 

Anot jos, profesinės sąjungos atstovai R. Požėlai pateikė ir keletą labai konkrečių pasiūlymų. 

 

„Tai yra mūsų idėjos ir pasiūlymai, susiję su policijos pareigūnų pritraukimu ir išlaikymu, pareigūnų ir darbuotojų motyvavimo sistema, reabilitacija, vadovų lyderystės mokymais. Džiaugiuosi, kad generalinis komisaras mus išgirdo, paragino aktyviai dalyvauti Policijos taryboje teikiant bei priimant sprendimus“, – teigia LPDPS vadovė. 

 

Be dėmesio susitikime neliko ir Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ reorganizacija, vykdoma pensijų reforma bei Valstybės tarnybos įstatymo ir Vidaus tarnybos statuto esminiai pakeitimai, kurie yra aktualūs ir policijai. 

 

Policijos generalinis komisaras pasiūlė panašius susitikimus organizuoti reguliariai, į juos kviečiant ir už konkrečias veiklos koordinavimo sritis atsakingus Policijos departamento pareigūnus. 

 

„Tai yra tikrai labai konstruktyvus pasiūlymas. Manau, tik kalbėdami bei perduodami žinias iš pirmų lūpų, nupasakojant kuo gyvena Lietuvos policijos darbuotojai, galime ženkliai prisidėti kuriant tokią policiją, kuria dar labiau didžiuosimės, o valstybės vadovams parodysime, kad tautos saugumas šalies viduje yra ne ką mažiau svarbus nei už jos ribų“, – sako I. Kursevičienė.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?