Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Telšiuose - ministrės susitikimas su pareigūnais
2023-10-25

Vakar Telšių apskrities policijos komisariate vyko policijos pareigūnų, darbuotojų susitikimas su vidaus reikalų ministre Agne Bilotaite. Susitikime taip pat dalyvavo Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, Šiaulių ir Telšių apskričių policijos komisariatų vadovai, Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos (LPDPS) atstovai.

 

Susitikimo pradžioje ministrė pristatė ruošiamas Vidaus tarnybos statuto pataisas, pateikė informaciją apie planuojamą teisėsaugos įstaigų finansavimą kitais metais. 

 

Visgi, anot susitikime dalyvavusio LPDPS vicepirmininko Darijaus Malyševo, nieko naujo ir konkretaus maždaug 50 susitikime dalyvavusių policijos pareigūnų iš ministrės neišgirdo. 

 

„Esame nusivylę susitikimu, mat konkrečios informacijos mums rūpimomis temomis iš ministrės nesulaukėme, o į konkrečius mūsų klausimus aiškiai atsakyta taip pat nebuvo. Pavyzdžiui, į pateiktą klausimą kodėl rengiamasi net 20 proc. mažinti priedą už stažą, konkrečiai atsakyta nebuvo. Lygiai tas pats ir paklausus apie numatomus pensijų pokyčius. Gal kiek tikslesnė ministrė buvo kalbėdama apie pareigūnų perkėlimą be jų sutikimo į kitą tarnybos vietą. Buvo pasakyta, kad ministerija planuoja pakeisti šią nuostatą ir grįžti prie 3 mėnesių termino. Nors net ir tokiu atveju galutiniai sprendimai vis tiek bus palikti konkrečiam viršininkui, be jokios priežiūros iš šalies. Žodžiu, buvo daug gražių kalbų, tačiau labai mažai konkrečioms ir naudingos informacijos”.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?