Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Įvyko LPPPS 2024 metų veiklos planavimo sesija
2024-02-27

Praėjusią savaitę įvyko Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos (LPPPS) 2024 m. veiklos strateginio planavimo sesija, kurioje dalyvavo atstovai iš visų Lietuvos pasienio regionų.

 

Pirmoje sesijos dalyje profesinės sąjungos pirmininkas Jevgenijus Amelinas apžvelgė praėjusiais metais nuveiktus darbus, pasiekimus ir rezultatus. Sesijos dalyviams taip pat buvo pristatytos organizacijos finansinė ir narystės ataskaitos. 2023 m. naujais LPPPS nariais tapo 420 pareigūnų.

 

Planuojant 2024 m. veiklą buvo išskirtos 3 pagrindinės jos kryptys: (1) LPPPS narystės didinimas ir įvaizdžio stiprinimas; (2) LPPPS narių geresnių socialinių garantijų, darbo sąlygų bei kitų lengvatų siekimas ir (3) LPPPS narių bei atstovų motyvavimas.

 

Svarbiausiais numatomais 2024 m. organizacijos darbais įvardinti derybos dėl naujos Valstybės sienos apsaugos šakos kolektyvinės sutarties, darbas su Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymo projektu, 2025 m. įstaigų biudžetų nustatymas, Darbo apmokėjimo gairių ir sistemos tobulinimas. 

 

Sesijos metu taip pat buvo patvirtintos ir naujos narių ir atstovų motyvavimo bei kvalifikacijos kėlimo priemonės. 

 

„Ženklus ir nuoseklus narių skaičiaus augimas rodo, kad einame teisinga linkme. Kiekviena save gerbianti organizacija planuoja savo veiklą trumpuoju ir ilguoju periodu. Tokios planavimo sesijos kaip ši jau tapo neatskiriama mūsų organizacijos dalimi ir tradicija. Tai jau dešimtas kartas, kuomet metų pradžioje visi kartu įvertiname nuveiktus darbus ir diskutuojame dėl naujų. Esu tikras, kad tai yra sveikos ir šiuolaikiškos organizacijos požymis”, - sako LPPPS pirmininkas J. Amelinas.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?