Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Įvyko pasieniečių profesinės sąjungos atstovų posėdis
2019-10-11
Spalio 8 d. Alytaus rajone vyko Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos (LPPPS) tarybos ir atstovų išplėstinis posėdis, kuriame daugiausiai dėmesio buvo skirta pasirengimui artėjančiam rinkiminiam delegatų suvažiavimui. Suvažiavimą profesinės sąjunga planuoja surengti lapkričio mėnesį, o tiksli jo data ir vieta bus paskelbtos artimiausiu metu.
 
Posėdžio metu buvo sudaryta iniciatyvinė grupė, kuri bus atsakinga už organizacinius delegatų suvažiavimo darbus, taip pat aptartas svečių ir bendradarbiaujančių partnerių, kuriuos planuojama kviesti į renginį, sąrašas.
 
Atstovų posėdyje taip pat diskutuota ir sudaryta grupė, kuri teiks pasiūlymus dėl LPPPS įstatų pakeitimo. Be kitų pakeitimų, planuojama atnaujinti organizacijos valdymo struktūrą.
 
Profesinės sąjungos pirmininkas Vladimir Banel posėdžio dalyvius supažindino su kelionių išlaidų kompensavimo dalies grąžinimo problemos sprendimo statusu. Dėl šios pareigūnams aktualios problemos sprendimo būdų ir eigos iš esmės jau sutarta su Vidaus reikalų ministerija (daugiau apie tai čia), o apie konkrečius sprendimus LPPPS nariai jau yra informuoti individualiai. Ateityje aktuali informacija bus nuolat atnaujinama. 
 
Jevgenijus Amelinas posėdžio dalyvius supažindino su Nacionalinės ir Šakos kolektyvinių sutarčių įgyvendinimo priemonių plano projektu, susirinkusiems taip pat pristatė LPPPS pateiktas pastabas Sienos kontrolės nuostatų projektui bei darbo laiko sportavimui skyrimo taisyklių pakeitimo projektą.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?