Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Iš Lietuvos policijos plaukimo čempionato – su sidabro medaliu
2024-03-22

Šiaulių MRPK RS vyr. tyrėja, Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos narė Ingrida Šukienė šiemet iš kasmetinių Lietuvos policijos plaukimo pirmenybių grįžo su sidabro medaliu.

 

„Į plaukimo treniruotes mane atvedė mama, tuomet buvau pirmoje klasėje. Lankiau plaukimą kartu su geriausia drauge. Bėda ta, kad man plaukti labai patiko, o jai – ne. Tad metėme treniruotes abi“, – šypsosi I. Šukienė.

 

Vėliau ji išbandė daug įvairių veiklų ir sporto šakų, tačiau galiausiai grįžo į baseiną. 

 

„Rimtai treniruotis pradėjau ketvirtoje klasėje. Mėgavausi tuo, dariau iš visos širdies, tad atėjo ir rezultatai. Ne kartą tapau įvairių amžiaus grupių Lietuvos plaukimo čempionė bei čempionatų prizininke. Taip pat teko atstovauti Lietuvai ir tarptautinėse varžybose, iš kurių grįžau su įvairių spalvų medaliais“.

 

Moteris buvo įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinių nare, įvykdė kandidato į Lietuvos plaukimo meistrus normatyvą. Policijos plaukimo pirmenybėse Ingrida pradėjo dalyvauti 2017 metais.

 

„Tai metais tapau jų nugalėtoja ir tų metų mano plaukimo rezultatas iki šiol  nėra pagerintas. Iki dabar šių varžybų čempione asmeninėse varžybose tapau net 5 kartus“. 

 

Pozityviai I. Šukienė vertina ir šiemet iškovotą sidabro medalį.

 

„Nusileidau tikrai pajėgiai plaukikei, atstovaujančiai Lietuvos policijos mokyklai. Tai yra visiškai normalu, nes plaukimui pavyksta skirti vis mažiau laiko. Visgi šiam savo pomėgiui esu labai dėkinga už daug ką, dalyvavimas varžybose iki šiol kelia didelį jaudulį“, – sako I. Šukienė, į plaukimo treniruotes jau planuojanti vesti ir savo sūnų.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?