Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Klaipėdoje vyko LPDPS strateginio planavimo sesija
2024-01-31

Šių metų sausio 26-27 d. Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos (LPDPS) tarybos nariai Klaipėdoje dalyvavo organizacijos strateginio planavimo sesijoje.

 

Jos metu buvo apžvelgta pastarojo laikotarpio organizacijos veikla, taip pat diskutuojama apie 2024 metų veiklos tikslus ir priemones jiems pasiekti.

 

Renginyje dalyvavo ir savo mintimis su LPDPS tarybos nariais dalinose Seimo nario Vytauto Bako patarėjas, vienas iš Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos įkūrėjų ir buvęs jos pirmininkas, Pareigūnų kredito unijos valdybos narys Vytautas Lamauskas, o taip pat Lietuvos policijos generalinio komisaro  patarėjas, buvęs ilgametis Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos ir Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Vladimir Banel.

 

„Išgirdome ne tik istoriją apie profesinių sąjungų kūrimosi kelią, bet ir gavome daug naudingų patarimų, įžvalgų, palaikymo ir nuoširdaus dėmesio iš buvusių bendražygių ir kolegų. Bet svarbiausia, jog pasiekėme užsibrėžtus sesijos tikslus. Parengėme organizacijos veiklos planą, paskyrėme atskirų krypčių kuratorius ir komandas. Man kaip profesinės sąjungos vadovei buvo labai smagu matyti su kokiu užsidegimu kolegos kibo į darbus”, - sako LPDPS pirmininkė Ineta Kursevičienė.

 

Sausio 27 d. profesinės sąjungos nariai lankėsi Klaipėdos AVPK. „LPDPS tarybos narė, LPM skyriaus pirmininkė, LPM instruktorė Marija Zujeva mums aprodė nuostabias komisariato patalpas. Čia yra ne tik puikiai įrengti kabinetai, bet ir sporto salės, šaudykla, poilsio zona, pirtis. Kitas tarybos narys, ARO skyriaus pirmininkas visiems mums pravedė kursą kaip teisingai stabdyti galunių kraujavimą naudojan turniketą”, - pasakoja I. Kursevičienė.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?