Pagalba
3550
narių
6
organizacijos
Pagalba
UGPS pratęsė draudimo sutartį ir pagerino jos sąlygas visiems savo nariams
2020-07-07

Ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga (UGPS) pratęsė draudimo sutartį su bendrove „BUNDA“, pagal kurią yra apdrausta visų UGPS narių sveikata ir gyvybė. Liepos 1 d. įsigaliojusi sutartis galios iki šių metų pabaigos.

 

„Labai džiaugiuosi, kad mums pavyko pratęsti bendradarbiavimą su draudikais ir visi profesinės sąjungos nariai turės draudiminę apsaugą nuo nelaimingų atsitikimų. Ypač svarbu tai, kad mūsų derybininkams pavyko suderėti dar geresnes sąlygas – visi UGPS nariai bus apdrausti ne tik nuo nelaimingų atsitikimų tarnybos ir netarnybos metu, tačiau ir nuo infekcinių bei kritinių ligų“, – sako Saulius Džiautas, UGPS pirmininkas.

 

Be to, draudimo sutartis papildyta ir nelaimingais atsitikimais bei traumomis, kurie patirti neprofesionaliai sportuojant. 

 

Pagal šią sutartį, draudimo sumos, tenkančios kiekvienam apdraustajam, priklausomai nuo nelaimingo atsitikimo pobūdžio, skiriasi nuo 3 iki 10 tūkst eurų.

 

„Noriu pabrėžti, kad mūsų profesinė sąjunga yra nebe vienintelė Lietuvoje, teikianti savo nariams pilną sveikatos draudimą. Ne kokias nors nuolaidas draudimo paslaugoms, o tiesiog apdraudžianti visus savo narius. Šiam draudimui mes panaudojome pernai gyventojų pajamų deklaravimo metu gautą paramą, be to reikėjo prisidėti ir iš narių mokesčio gaunamais pinigais“, – aiškina S. Džiautas.

 

Dėl panašios draudimo sutarties šiuo metu derasi ir Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas bei kitos jo šakinės organizacijos.

 

UGPS sutarties statistika (laikotarpis nuo 2019 m. liepos 1 d. iki 2020 m. birželio 30 d.):

 

- Iš viso įvykių: 28.

 

- Iš viso išmokėta (27 įvykiai): 4 470 eurų.

 

- Iš viso rezervas (1 įvykis): 120 eurų.

 

- Didžiausia draudimo išmoka: 720 eurų.

 

- Mažiausia draudimo išmoka: 60 eurų.

 

--

 

Nuotrauka Vidmanto Balkūno / 15min 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?