Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Vilniuje – NPPSS partneriai iš Norvegijos
2022-12-09

Gruodžio 5-6 d. Lietuvoje lankėsi didžiausio Norvegijos viešojo sektoriaus profesinių sąjungų susivienijimo „Fagforbundet“ atstovai. Vizito metu norvegų kolegas lydėjo Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) pirmininkas Saulius Džiautas, taip pat Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos (UGPS) pirmininkas Miroslavas Gerasimovičius.

 

Svečiai iš Norvegijos apsilankė NPPSS būstinėje, Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-ojoje komandoje ir priešgaisrinėje techninėje parodoje.

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente jie susitiko su departamento vyriausiuoju patarėju Vladislavu Zapolskij, kuris „Fagforbundet“ atstovams pristatė departamento misiją, struktūrą, atliekamus gelbėjimo darbus.

 

NPPSS ir „Fagforbundet“ atstovai aptarė bendro 2014-2021 m. Norvegijos programos „Socialinis dialogas – deramas darbas“ lėšomis finansuotas projekto „Geresnis socialinis dialogas – geresnės darbo sąlygos“ rezultatus bei galimą tolimesnį bendradarbiavimą tarp šių organizacijų.

 

Pasibaigus oficialiems susitikimams Norvegijos profesinių sąjungų atstovams buvo surengtos ekskursijos į Vilniaus televizijos bokštą ir sostinės senamiestį.

 

Iš viso NPPSS ir „Fagforbundet“ drauge vykdytame projekte dalyvavo daugiau nei 160 žmonių – profesinių sąjungų ir darbdavių organizacijų atstovų. Tai –  Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Aplinkos ministerijai pavaldžių įstaigų pareigūnai ir darbuotojai, NPPSS ir jo šakinių organizacijų (Lietuvos pasienio pareigūnų, Viešojo saugumo pareigūnų ir Lietuvos policijos darbuotojų profesinių sąjungų) atstovai. Projekto dalyviams buvo surengtos net 9 mokymų sesijos, o projektą vainikavo dalies jo dalyvių kelionė į Norvegiją.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?